آموزش حرفه اي سئو سايت
بهينه سازي سايت- سئو سايت- سئو حرفه اي

آماده سازي خود براي سئو در سال 2017  : بر اساس تحقيقات تيم سئو وب نوش روندي را براي بهينه سازي وب سايت ها در سال 2017 در اين مقاله ارائه مي كنيم .  ممكن است اين باور سخت باشد كه سال 2016 به پايان رسيده و وارد سال 20177 شديم و دنياي تازه اي براي پياده سازي بازاريابي اينترنتي ، ديجيتال ماركتينگ ، و تجارت الكترونيك رو به رو داريم . بله هم اكنون در سال 2017 هستيم . و بايد خود را با تمام تغييرات موتورهاي جستجو براي سئو سايت خود آماده كنيم .

دنياي سئو هميشه در حال تغيير است و اين به سرعت انجام مي شود  مثل رعد و برق

شايد اين تغييرات رتبه بندي شما را از بين ببرد و اين براي هر كسب و كار اينترنتي سخت و ناخوشايند خواهد بود . كه با تغييرات الگوريتم هاي گوگل يا هر موتور جستجوي ديگر در سال 2017 رتبه بالاي خود را از دست بدهد . و يك استراتژي جديد براي افزايش رتبه خود در نتايج جستجو روي آورد .  با توجه به اينكه 98 درصد از تجارت هاي آنلاين با استفاده از جستجو شروع مي شود ، اولويت بندي شدن بهترين شيوه ها در بازاريابي ديجيتال و بهينه سازي براي موفقيت هر وب سايت حياتي خواهد بود. 

همانطور كه ما خود را براي بالا رفتن در نتايج جستجو (سئو سايت) در سال 2016 آماده كرده بوديم و با آن استراتژي مناسبي را در پيش گرفته بوديم . بايد خود را براي تغييرات و تحولات فاكتورهاي سئو و نيز تغييرات الگوريتم هاي جستجو در سال 2017 آماده كنيم .  در زير به روند مهم براي بهينه سازي وب سايت در سال 2017 اشاره اي مي كنيم . با ما همراه باشيد تا از تحقيقاتي كه روي سئو انجام مي دهيم خود را بروز كنيد .

استفاده از Schema در طراحي سايت (سئو موفق)

 

استفاده از Schema در طراحي سايت

 

 

استفاده از schema (ميكرو ديتا) يا همان نشانه گذاري در حال تبديل به يك روند مهم در نتايج جستجوي گوگل مي باشد و روند رو به رشدي را در سال هاي 2015 ، 2016 داشته است و هيچ وقت استفاده از اين موارد لغو نشده است .

  "مي توانيد در رابطه با shcema مقاله  : روش استفاده از ميكرو ديتا ها در طراحي سايت را مطالعه نماييد . "

لذا هميشه براي الگوريتم هاي جستجو از اهميت بالايي برخوردار بوده است .  پس اين مورد را در طراحي وب سايه هاي خود در سال 2017 مد نظر خود قرار دهيد .  به ويژه براي برنامه نويساني اين توسيه مي شود كه براي طراحي وب سايت از cms هاي اختصاصي خود استفاده مي كنند .

گوگل دوست دارد بهترين نتايج را براي كاربران كه با استفاده از كلمات كليدي دنبال آن گشته اند را نمايش دهند . لذا استفاده از سيستم schema همان نشانه گذاري مي توانيد به راحتي محتواي خود را بهتر به كراول هاي گوگل معرفي كنيد تا از اين طريق در نتايج بالا ديده شويد . با اين كار شما در جستجو به موتروهاي جستجو كمك بزرگي خواهدي كرد تا بتواند بهترين نتيجه را نمايش دهد .

بر اساس تحقيقاتي كه تيم وب سئو وب نوش در سال هاي 2013 تا 2016 روي schema ها انجام داده است . روند رشد 22 درصدي در سال 2014  در انتهاي سال 2016 به بيش از 40 درصد رسيده است كه مي توانيم اين را نيز در نتايج جستجو كاملا مشاهده كنيم . استفاده از schema  در نتايج جستجوي فيلم ، موسيقي ، كسب و كارهاي محلي ، تلويزيون و شبكه به خوبي قابل مشاهده است .و اين رشد در سال 2017 نيز بر اساس پيش بيني تيمسئو سايت وب نوش به بيش از 60 درصد خواهد رسيد .  البته توجه داشته باشيد اين پيش بيني بدون در نظر گرفتن استفاده از RankBrainn  هوش مصنوعي در جستجو مي باشد .

لذا مي توان گفت كه در سال 2016 اين روند استفاده از schema عامل سوم در رتبه بندي گوگل مي باشد و براي گوگل از اهميت خاصي برخوردار مي باشد . چرا كه الگوريتم هاي خود را براي جستجو بر اين اساس تغيير و بروز مي كند .

روند ديگري كه هم اكنون رو به رشد است و از اهميت زيادي برخوردار است كه وب سايت هاي خود را با آن وفق دهيد هوش مصنوعي است كه در آينده جايگاه خوبي را به خود خواهد گرفت .

هيبريداسيون و شكستن موانع

براي اينكه در بازاريابي اينترنتي و تجارت الكترونيك خود را تقويت كنيد مي توانيد از روش هاي تركيبي استفاده كنيد . ورود كاربران به اينترنتي  و آنلاين مانده آنها يك روند پيچيده مي باشد كه خواسته هاي بازريابي متفاوتي دارند و همين طور بايد توحه داشت كه دسترسي بيش از 80 درصد از افراد به ايميل هاي خود از طريق موبايل امكان پذير شده است . براي رسيدن به اين 80 درصد مشتري مي توانيد بهترين روندهاي بازريابي را با هم تركيب كنيد و استفاده نماييد . سئو و بهينه سازي وب سايت يكي از بهترين روش هاي اين كار مي باشد . لذا هميشه سئو وب سايت را در اولويت هاي كاري خود قرار دهيد چرا كه بدون فعاليت زياد براي شما مشتري خواهد آورد .

مطمئن باشيد كه تيم سئو شما در هيئت مديره :

1-    آموزش هاي ميزبان در آن به شما كمك كند تا به راحتي اعضاي تيم هاي مختلف اهداف و استراتژي هاي يكديگر را بهتر متوجه شوند .

2-    ايجاد پروژه هاي مشترك كه در آن اعضاي تيم هاي مختلف با هم براي اهداف مشترك برسند

3-     توسعه اسناد مشترك بين تيم هاي مختلف كه تعريف واژگان، انتظارات، و نقش به طوري كه هر كس مي تواند به طور موثر ارتباط برقرار كند .

تغييرات در نتايج جستجو (Changes on the SERPs)

تجربيات و نتايج جستجو در گوگل نشان مي دهد كه برخي از شخصيت هاي مهم دنيا در جستجوي توضيحات متا و عنوان معروف شده اند  و در بالاي نتايج ديده مي شود . اگر به دو تصوير زير كامل توجه داشته باشيد منظورم را متوجه خواهيد شد .

 

تغييرات در نتايج جستجو

 

لذا براي استفاده از اين امكان گوگل و موتورهاي جستجو مي توانيم انتظار تحولات زير را در نظر بگيريم :

1-    استفاده از كلمات كليدي وب سايت خود رد ابتداي توضيحات و نيز در تمام عناوين وب سايت

2-    گسترش فضاي اضافي براي توضيحات متا

3-    اگر توضيحات متا كمتر از 100 حرف باشد آن را افزايش مي دهد و لذا براي جلوگيري از داشتن توضيحات طولاني محدوديت هاي ديگري نيز قائل خواهند شد .

تلفن همراه و سرعت

 

تلفن همراه و سرعت

 

از آنجايي كه گوگل براي اولين بار در سال 2015 پروژه AMP را معرفي كرد ، اهميت سرعت ، به خصوص در دستگاه هاي تلفن همراه رشد شديد كرده است . پروژه AMP در ابتدا براي سايت هاي خبري ايجاد شد .كه موجب بارگذاري سريع صفحات مي شد . به گفته گوگل با استفاده از AMP مي توانيد سرعت بارگذاري  را  15 تا 85 درصد بهبود بخشيد .

لذا موبايل به اهميت فزاينده حركت در لحظه رو تاكيد مي كند .

لحظات ميكرو سرعت عمل تبديل دستگاه هاي به نياز فوري مردم را توصيف مي كنند .

برخي از اين نياز ها مي توانند اين موارد باشند :

  • نياز يادگيري در لحظه
  • نياز به بارگذاري در لحظه (سريع )
  • خريد آني
  • انجام كار به سرعت

با تمام اين تواصيف مي توان گفت كه سئو در سال 2017 بسيار سخت خواهد بود و لذا شايد مقوله اي باشد كه در گذشته وجود داشته است . لذا هر چه سريعتر برندها و نام هاي تجاري بايد براي بالا رفتن در نتايج جستجو تلاش خود را شروع كنند . تا با استقاده از راهكارهايي كه گفته شد بتوانند جايگاه خود را در نتايج جستجوي گوگل تقويت كنند .

سئو در آينده اي نزديك در كشور بسيار سخت خواهد شد . به طوري كه شايد تنها براي شما ارائه مشاوره لازم باشد . و اين نيز نياز به دانش سئو و بازاريابي اينترنتي به همراه هم مي باشد .

امتیاز:
بازدید: 138
برچسب:
:
[ 1395/11/3  ] [ ۰۸ ] [ seo1 ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 63539
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب